S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti slouží cookies. Používáním webu VýprodejeAutodílů.eu s cookies souhlasíte.

E-shop


Úvod » Brzdový systém » Brzdové válečky » Pravý brzdový váleček PEUGEOT 309 - RENAULT


        

Pravý brzdový váleček PEUGEOT 309 - RENAULT

skladem

 

PEUGEOT 4402.80 RENAULT 7701027198 RENAULT 7701031505 RENAULT 7701035476 RENAULT 7701349122 RENAULT 7701365466


0x

Běžná cena: 473,00 Kč (18,10 EUR)

Naše cena bez DPH: 115,70 Kč (4,43 EUR)

Naše cena s DPH(21 %): 140,00 Kč (5,36 EUR)

Nákupem získáte 14 bodů


do košíku:
  ks  
Skladem: 1 ks
Dostupnost: skladem
Číslo produktu: 05.00176
Stav produktu: Nové
Výrobce: ORIGINÁL RENAULT
Číslo výrobce: 7701035476
Hlídací pes:
Hlídací pes

Informace o autodílu: 
Výrobce: Originální kvalitní díl Renault

Montovací strana: pravá zadní náprava

Brzdový system: Bendix

Velikost závitu    1xM10x1

Vývrt válce [mm]    22.00 

Materiál   Litina   

Odstup upevnovacích otvorů [mm]    25.00

Číslo dílu: 7701035476

OE:

PEUGEOT 4402.80 
RENAULT 7701027198 
RENAULT 7701031505 
RENAULT 7701035476 
RENAULT 7701349122 
RENAULT 7701365466

Značka Model Typ od - do KW HP Kód motoru Karoserie 
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.6 11-1985 - 09-1988 76 103 B6B (XU5J), 180Z (XU5J) Sikma zadni cast 
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.6 01-1986 - 07-1989 69 94 Sikma zadni cast 
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.6 10-1985 - 07-1989 55 75 B1A (XU51C) Sikma zadni cast 
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.6 10-1985 - 07-1989 59 80 Sikma zadni cast 
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.6 08-1987 - 07-1989 53 72 B1E (XU51C) Sikma zadni cast 
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.6 KAT 09-1986 - 12-1989 55 75 BAZ (XU5CP) Sikma zadni cast 
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 10-1985 - 07-1989 75 102 D2B (XU9S) Sikma zadni cast 
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 03-1986 - 07-1989 72 98 DFZ (XU9J1) Sikma zadni cast 
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 07-1988 - 07-1989 80 109 DDZ (XU9M) Sikma zadni cast 
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 D 06-1986 - 07-1989 47 64 D9A (XUD9), 162 (XUD9) Sikma zadni cast 
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.8 TD 08-1989 - 12-1993 57 78 A8B (XUD7TE) Sikma zadni cast 
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 Diesel 07-1989 - 12-1993 47 64 D9A (XUD9), 162 (XUD9), DJZ (XUD9Y) Sikma zadni cast 
RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) 03-1983 - 06-1986 35 48 C1E 715, C1E 720 Sikma zadni cast 
RENAULT 11 (B/C37_) 1.2 (B/C37S) 10-1984 - 12-1988 40 55 C1G 700, C1G 710 Sikma zadni cast 
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C372, B/C37C) 03-1983 - 12-1988 44 60 C1J 715, C2J 730 Sikma zadni cast 
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 05-1983 - 12-1985 53 72 C2J 717, C2J 755 Sikma zadni cast 
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 03-1983 - 12-1985 50 68 C2J 718, C2J 757 Sikma zadni cast 
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373, B/C37R) 03-1983 - 12-1988 49 67 C2J 720, C2J 766, C2J 767, C2J 768 Sikma zadni cast 
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 10-1986 - 12-1988 85 115 C1J 770, C1J 782 Sikma zadni cast 
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 04-1984 - 12-1986 77 105 C1J 760, C1J 764 Sikma zadni cast 
RENAULT 11 (B/C37_) 1.6 D (B/C374) 08-1983 - 12-1988 40 55 F8M 700, F8M 720, F8M 730 Sikma zadni cast 
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C376) 10-1983 - 12-1987 59 80 F2N 700, F2N 704 Sikma zadni cast 
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37F) 10-1984 - 12-1988 55 75 F3N 718 Sikma zadni cast 
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37L) 10-1986 - 12-1988 54 73 F2N 730 Sikma zadni cast 
RENAULT 11 karoserie (S37_) 1.2 (S37S) 10-1984 - 12-1988 40 55 C1G 700, C1G 710 karoserie 
RENAULT 11 karoserie (S37_) 1.4 (S372) 03-1983 - 09-1986 44 60 C1J 715, C2J 730 karoserie 
RENAULT 11 karoserie (S37_) 1.4 (S373) 03-1983 - 12-1986 50 68 C2J 768 karoserie 
RENAULT 11 karoserie (S37_) 1.6 D (S374) 08-1983 - 12-1988 40 55 F8M 700, F8M 720, F8M 730 karoserie 
RENAULT 14 (121_) 1.2 (1210) 01-1980 - 12-1983 43 58 129 Sikma zadni cast 
RENAULT 14 (121_) 1.2 (1210) 05-1976 - 01-1980 42 57 129 Sikma zadni cast 
RENAULT 14 (121_) 1.4 (1212) 09-1979 - 06-1983 52 71 150 Sikma zadni cast 
RENAULT 14 (121_) 1.4 (1213) 12-1981 - 12-1983 44 60 X5J Sikma zadni cast 
RENAULT 18 (134_) 1.4 (1340) 04-1978 - 07-1986 47 64 847 722, 847 720 limuzína 
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341) 04-1978 - 09-1982 58 79 841 726, 841 725 limuzína 
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341) 04-1982 - 07-1986 54 73 841 717, A2M 723 limuzína 
RENAULT 18 (134_) 1.6 TS (1342) 05-1982 - 07-1986 71 97 A6M 725, A6M 726 limuzína 
RENAULT 18 (134_) 2.1 Diesel (1344) 11-1981 - 07-1986 49 67 852 710, J8S 711 limuzína 
RENAULT 9 (L42_) 1.1 (L421) 09-1981 - 05-1987 35 48 C1E 715, C1E 720 limuzína 
RENAULT 9 (L42_) 1.2 (L42S) 09-1985 - 12-1988 40 54 C1G 700, C1G 710 limuzína 
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L422, L42C) 12-1981 - 12-1988 44 60 C1J 715, C1J 792, C1J 796, C2J 730 limuzína
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L423) 09-1981 - 12-1985 53 72 C2J 717, C2J 755 limuzína 
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L423, L42R) 09-1985 - 12-1988 49 67 C2J 720, C2J 766, C2J 767, C2J 768 limuzína 
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Turbo 12-1986 - 12-1989 85 116 C1J 760, C1J 764 limuzína 
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Turbo (L425) 04-1984 - 12-1986 77 105 C1J 760, C1J 764 limuzína 
RENAULT 9 (L42_) 1.6 D (L424) 10-1982 - 12-1988 40 55 F8M 700, F8M 720, F8M 730 limuzína 
RENAULT 9 (L42_) 1.7 (L426) 09-1984 - 12-1988 59 80 F2N 700, F2N 704 limuzína 
RENAULT 9 (L42_) 1.7 (L42F) 10-1986 - 12-1988 54 73 F3N 718 limuzína 
RENAULT 9 (L42_) 1.7 (L42L) 10-1986 - 12-1988 55 75 F2N 730 limuzína 
RENAULT FUEGO (136_) 1.4 TL/GTL 02-1980 - 10-1985 47 64 847 720 kupé 
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 04-1983 - 10-1985 52 71 A2M 723 kupé 
RENAULT RAPID karoserie (F40_, G40_) 1.0 02-1986 - 05-1992 27 37 C1C 706 karoserie 
RENAULT RAPID karoserie (F40_, G40_) 1.1 (F401) 07-1985 - 04-1995 33 45 C1E 750, C1E 752, C1E 754, C1E 760, C1E 762, C1E 792 karoserie 
RENAULT RAPID karoserie (F40_, G40_) 1.1 (F40H) 06-1987 - 09-1991 33 45 C1E 756 karoserie 
RENAULT RAPID karoserie (F40_, G40_) 1.6 D (F404) 03-1986 - 08-1998 40 55 F8M 720, F8M 730, F8M 736, F8M 760 karoserie 
RENAULT RAPID karoserie (F40_, G40_) 1.9 D (F40P, F40N, F40E) 09-1991 - 03-1998 47 64 F8Q 722, F8Q 724, F8Q 774, F8Q 776, F8Q 646 karoserie 
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.0 (B/C/400) 10-1984 - 10-1988 30 41 C1C 700 Sikma zadni cast 
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401) 10-1984 - 10-1988 34 46 C1E 750, C1E 752, C1E 754 Sikma zadni cast 
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C402) 10-1984 - 06-1988 43 59 C1J 768, C1J 780 Sikma zadni cast 
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C403) 10-1984 - 07-1989 52 71 C2J 700, C2J 780, C2J 781, C2J 788, C2J 789, C2J 798 Sikma zadni cast 
RENAULT SUPER 5 karoserie (S40_) 1.0 (S400) 10-1984 - 10-1988 30 41 C1C 700 karoserie

Pokud si nejste jisti, zda náhradní díl pasuje do Vašeho auta, pošlete nám dotaz s údaji o vozidle, VIN a my Vám to prověříme.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

ODhhZDgwO
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


       když cena klesne pod

        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: