S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti slouží cookies. Používáním webu VýprodejeAutodílů.eu s cookies souhlasíte.

E-shop


Úvod » Brzdový systém » Brzdové kotouče » Přední brzdové kotouče OPEL ARENA - RENAULT 20 30 TRAFIC - 252 mm


        

Přední brzdové kotouče OPEL ARENA - RENAULT 20 30 TRAFIC - 252 mm

skladem

 

OPEL 4403283 OPEL 9111283 OPEL 04403283 OPEL 09111283 RENAULT 7700561367 RENAULT 7701204281 BARUM BAR24103

Nově vystaveno


0x

Běžná cena: 3 010,00 Kč (111,42 EUR)

Naše cena bez DPH: 644,63 Kč (23,86 EUR)

Naše cena s DPH(21 %): 780,00 Kč (28,87 EUR)

Nákupem získáte 78 bodů


do košíku:
  pár  
Skladem: 2 pár
Dostupnost: skladem
Číslo produktu: 02.00720
Stav produktu: Nové
Výrobce: BARUM
Číslo výrobce: BAR24103
Hlídací pes:
Hlídací pes

Informace o autodílu:

Výrobce: BARUM

Název: brzdové kotouče

Montovací strana: přední náprava - oboustranná
Typ brzdového kotouče:   větraný
Průměr (v mm):    252
Minimální tloušťka (v mm):    22
Tloušťka brzdového kotouče (v mm):    24
Výška (v mm):    53,4
Počet děr:    6
Kruhový vývrt (v mm):    95
Průměr náboje vozu (v mm):    76

Číslo dílu: BAR24103

OE:

OPEL 4403283
OPEL 9111283
OPEL 04403283
OPEL 09111283
RENAULT 7700561367
RENAULT 7701204281

Značka Model Typ Od - do KW HP Kód motoru Typ karoserie 
OPEL ARENA autobus (A97) 1.9 D (TF1G/M, THBJ/L) 01-1997 - 12-2001 44 60 19 DJ,19 DL autobus 
OPEL ARENA autobus (A97) 2.5 D (TF1G/M, THBG/M) 01-1997 - 12-2001 55 75 25 DG,25 DM autobus 
OPEL ARENA Combi (A97) 1.9 D 03-1998 - 08-2001 44 60 F8Q 600,F8Q 606 autobus 
OPEL ARENA Combi (A97) 2.5 D 03-1998 - 08-2001 55 75 S8U 758,S8U 780,S8U 782 autobus 
OPEL ARENA karoserie (A97) 1.9 D (TF1J/L, THBJ/L) 01-1997 - 12-2001 44 60 19 DJ,19 DL karoserie 
OPEL ARENA karoserie (A97) 2.5 D (TF1G/M, THBG/M) 01-1997 - 12-2001 55 75 25 DG,25 DM karoserie 
OPEL ARENA karoserie (TB, TF) 1.9 D 03-1998 - 08-2001 44 60 F8Q 600,F8Q 606 karoserie 
OPEL ARENA karoserie (TB, TF) 2.5 D 03-1998 - 08-2001 55 75 S8U 758,S8U 780,S8U 782 karoserie 
RENAULT 20 (127_) 2.0 (1272) 10-1977 - 10-1980 80 109 829.01,829 700,829 701 Sikma zadni cast 
RENAULT 20 (127_) 2.0 (1277) 10-1980 - 12-1983 76 103 829 702,829 703 Sikma zadni cast 
RENAULT 20 (127_) 2.2 (1279) 10-1980 - 12-1983 85 116 851 700 Sikma zadni cast 
RENAULT 30 (127_) 2.6 (1273) 08-1976 - 08-1978 92 125 112 Sikma zadni cast 
RENAULT 30 (127_) 2.6 TS (1275) 07-1978 - 01-1984 94 128 144 Sikma zadni cast 
RENAULT 30 (127_) 2.6 TX (1278) 10-1978 - 12-1983 105 143 140 Sikma zadni cast 
RENAULT TRAFIC autobus (T5, T6, T7) 1.4 03-1980 - 04-1989 35 48 847 700,847 701,C1J 700 autobus 
RENAULT TRAFIC autobus (T5, T6, T7) 1.6 01-1984 - 06-1986 48 65 841 705,A1M 707,A1M 708 autobus 
RENAULT TRAFIC autobus (T5, T6, T7) 1.6 4x4 03-1980 - 08-1986 48 65 A1M 707 autobus 
RENAULT TRAFIC autobus (T5, T6, T7) 1.7 06-1986 - 04-1989 50 68 F1N 724 autobus 
RENAULT TRAFIC autobus (T5, T6, T7) 2.0 06-1986 - 04-1989 59 80 J5R 716,J5R 722,J5R 726 autobus 
RENAULT TRAFIC autobus (T5, T6, T7) 2.0 4x4 06-1986 - 04-1989 59 80 J5R 716,J5R 722,J5R 726 autobus 
RENAULT TRAFIC autobus (T5, T6, T7) 2.1 D 03-1980 - 04-1989 43 58 852 750 autobus 
RENAULT TRAFIC autobus (T5, T6, T7) 2.1 D 4x4 05-1985 - 02-1989 43 58 852 750 autobus 
RENAULT TRAFIC autobus (TXW) 1.7 08-1992 - 08-1994 50 68 F1N 724 autobus 
RENAULT TRAFIC autobus (TXW) 1.9 D 06-1997 - 03-2001 44 60 F8Q 606 autobus 
RENAULT TRAFIC autobus (TXW) 2.0 05-1989 - 08-1990 59 80 J5R 726 autobus 
RENAULT TRAFIC autobus (TXW) 2.1 D 05-1989 - 06-1994 43 58 852 720,852 750 autobus 
RENAULT TRAFIC autobus (TXW) 2.1 D 06-1994 - 10-1997 47 64 J8S 620,J8S 758 autobus 
RENAULT TRAFIC autobus (TXW) 2.2 05-1989 - 06-1994 70 95 J7T 780 autobus 
RENAULT TRAFIC autobus (TXW) 2.2 06-1994 - 10-1997 74 101 J7T 600 autobus 
RENAULT TRAFIC autobus (TXW) 2.2 4x4 05-1989 - 06-1994 70 95 J7T 780 autobus 
RENAULT TRAFIC autobus (TXW) 2.2 4x4 06-1994 - 10-1997 74 101 J7T 600 autobus 
RENAULT TRAFIC autobus (TXW) 2.5 D 05-1989 - 03-2001 55 75 8140.67.2500,8140.67.2550,8140.67.2580,S8U 750,S8U 752,S8U 758 autobus 
RENAULT TRAFIC autobus (TXW) 2.5 D 09-1994 - 04-1998 58 79 S8U 758 autobus 
RENAULT TRAFIC autobus (TXW) 2.5 D 03-1989 - 08-1994 56 76 S8U 750 autobus 
RENAULT TRAFIC autobus (TXW) 2.5 D 4x4 08-1989 - 03-2001 55 75 8140.67.2500,8140.67.2550,8140.67.2580,S8U 750,S8U 752,S8U 758 autobus 
RENAULT TRAFIC karoserie (T1, T3, T4, T2) 1.4 03-1980 - 04-1989 35 48 847 700,847 701,C1J 700 karoserie 
RENAULT TRAFIC karoserie (T1, T3, T4, T2) 1.6 01-1983 - 06-1986 48 65 A1M 707,A1M 708 karoserie 
RENAULT TRAFIC karoserie (T1, T3, T4, T2) 1.6 4x4 08-1985 - 06-1986 48 65 A1M 707 karoserie 
RENAULT TRAFIC karoserie (T1, T3, T4, T2) 1.7 06-1986 - 04-1989 50 68 F1N 724 karoserie 
RENAULT TRAFIC karoserie (T1, T3, T4, T2) 2.0 06-1986 - 04-1989 59 80 J5R 716,J5R 722,J5R 726 karoserie 
RENAULT TRAFIC karoserie (T1, T3, T4, T2) 2.0 05-1985 - 02-1989 60 82 J5R 716 karoserie 
RENAULT TRAFIC karoserie (T1, T3, T4, T2) 2.0 4x4 06-1986 - 04-1989 59 80 J5R 716,J5R 722,J5R 726 karoserie 
RENAULT TRAFIC karoserie (T1, T3, T4, T2) 2.1 D 09-1980 - 04-1989 43 58 852 750 karoserie 
RENAULT TRAFIC karoserie (T1, T3, T4, T2) 2.1 D 05-1986 - 02-1989 43 58 852 750 karoserie 
RENAULT TRAFIC karoserie (T1, T3, T4, T2) 2.1 D 4x4 11-1986 - 04-1989 43 58 852 750 karoserie 
RENAULT TRAFIC karoserie (TXX) 1.4 05-1989 - 06-1991 35 48 C1J 700 karoserie 
RENAULT TRAFIC karoserie (TXX) 1.7 03-1989 - 08-1994 51 69 F1N 724 karoserie 
RENAULT TRAFIC karoserie (TXX) 1.9 D 06-1997 - 03-2001 44 60 F8Q 606 karoserie 
RENAULT TRAFIC karoserie (TXX) 2.0 05-1989 - 08-1990 59 80 J5R 716 karoserie 
RENAULT TRAFIC karoserie (TXX) 2.1 D 05-1989 - 06-1994 43 58 852 750 karoserie 
RENAULT TRAFIC karoserie (TXX) 2.1 D 06-1994 - 10-1997 47 64 J8S 620,J8S 758 karoserie 
RENAULT TRAFIC karoserie (TXX) 2.2 05-1989 - 06-1994 70 95 J7T 780 karoserie 
RENAULT TRAFIC karoserie (TXX) 2.2 06-1994 - 10-1997 74 101 J7T 600 karoserie 
RENAULT TRAFIC karoserie (TXX) 2.2 4x4 06-1994 - 10-1997 74 101 J7T 600 karoserie 
RENAULT TRAFIC karoserie (TXX) 2.2 4x4 05-1989 - 06-1994 70 95 J7T 780 karoserie 
RENAULT TRAFIC karoserie (TXX) 2.5 D 03-1989 - 08-1994 56 76 S8U 750 karoserie 
RENAULT TRAFIC karoserie (TXX) 2.5 D 05-1989 - 03-2001 55 75 8140.67.2500,8140.67.2550,8140.67.2580,S8U 750,S8U 752,S8U 758 karoserie 
RENAULT TRAFIC karoserie (TXX) 2.5 D 4x4 05-1989 - 03-2001 55 75 8140.67.2500,8140.67.2580,S8U 750,S8U 752 karoserie 
RENAULT TRAFIC valník/podvozek (P6) 1.4 03-1980 - 04-1989 35 48 847 700,C1J 700 valník/podvozek 
RENAULT TRAFIC valník/podvozek (P6) 1.6 03-1980 - 06-1986 48 65 841 705,A1M 705 valník/podvozek 
RENAULT TRAFIC valník/podvozek (P6) 1.7 06-1986 - 04-1989 50 68 F1N 722 valník/podvozek 
RENAULT TRAFIC valník/podvozek (P6) 2.0 03-1980 - 12-1986 63 86 829 720,829 721 valník/podvozek 
RENAULT TRAFIC valník/podvozek (P6) 2.0 03-1980 - 04-1989 59 80 J5R 726 valník/podvozek 
RENAULT TRAFIC valník/podvozek (P6) 2.0 4x4 05-1985 - 02-1989 60 82 J5R 716 valník/podvozek 
RENAULT TRAFIC valník/podvozek (P6) 2.1 D 07-1980 - 04-1985 43 58 852 750 valník/podvozek 
RENAULT TRAFIC valník/podvozek (P6) 2.1 D 03-1980 - 04-1989 43 58 852 720 valník/podvozek 
RENAULT TRAFIC valník/podvozek (P6) 2.1 D 05-1985 - 02-1989 44 60 J8S 750 valník/podvozek 
RENAULT TRAFIC valník/podvozek (P6) 2.1 D 4x4 05-1985 - 02-1989 43 58 852 750 valník/podvozek 
RENAULT TRAFIC valník/podvozek (P6) 2.5 D 03-1980 - 04-1989 51 69 8140.61.240,S8U 720,S8U 722 valník/podvozek 
RENAULT TRAFIC valník/podvozek (PXX) 1.7 05-1989 - 08-1994 50 68 F1N 722 valník/podvozek 
RENAULT TRAFIC valník/podvozek (PXX) 2.0 RWD 05-1989 - 10-1997 59 80 J5R 726 valník/podvozek 
RENAULT TRAFIC valník/podvozek (PXX) 2.1 D RWD 05-1989 - 06-1994 43 58 852 720 valník/podvozek 
RENAULT TRAFIC valník/podvozek (PXX) 2.2 09-1994 - 04-1998 74 101 J7T 600 valník/podvozek 
RENAULT TRAFIC valník/podvozek (PXX) 2.2 05-1989 - 06-1994 70 95 J7T 780 valník/podvozek 
RENAULT TRAFIC valník/podvozek (PXX) 2.2 4x4 09-1994 - 04-1998 74 101 J7T 600 valník/podvozek 
RENAULT TRAFIC valník/podvozek (PXX) 2.5 D 09-1994 - 04-1998 58 79 S8U 758 valník/podvozek 
RENAULT TRAFIC valník/podvozek (PXX) 2.5 D 05-1998 - 03-2001 55 75 S8U 758,S8U 780 valník/podvozek 
RENAULT TRAFIC valník/podvozek (PXX) 2.5 D 03-1989 - 08-1994 56 76 S8U 750 valník/podvozek 
RENAULT TRAFIC valník/podvozek (PXX) 2.5 D 4x4 09-1994 - 01-1999 58 79 S8U 758 valník/podvozek

Pokud si nejste jisti, zda náhradní díl pasuje do Vašeho auta, pošlete nám dotaz s údaji o vozidle, VIN a my Vám to prověříme.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

ZDI1ODQ
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


       když cena klesne pod

        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: