Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
06.09.2022
Na e-shopu můžete platit kartou!!!!
Díky platební bráně ComGate nyní můžete jakékoli zboží v našem e-shopu jednoduše platit kartou. Platební brána ComGate je jedním z nejvýznamnějších hr... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

 

NajduZboží.cz

  1. Úvod
  2. Brzdový systém
  3. Brzdové kotouče
  4. Brzdový kotouč RENAULT ESPACE LAGUNA SAFRAN

Brzdový kotouč RENAULT ESPACE LAGUNA SAFRAN

    Brzdový kotouč RENAULT ESPACE LAGUNA SAFRAN
    2 080 Kč
    - 71 %
    Brzdový kotouč RENAULT ESPACE LAGUNA SAFRAN

    TRW DF4164 RENAULT 7701205843 RENAULT 7700802231 RENAULT 7700830283 RENAULT 7701204305 RENAULT 7701205231 RENAULT 7703004176 RENAULT 7701206198 RENAULT 7703004128

    Informace o autodílu: Výrobce: TRW Montovací strana: přední náprava - oboustranná Typ brzdového kotouče  větránoVnější průměr (v mm)  280Síla kotouče ... celý popis
    Dostupnost
    skladem 1 ks
    Doba dodání
    Zboží Vám můžeme doručit již 04.10.2022 do 18:00. Stačí, když zboží objednáte nejpozději dnes do 24:00
    600 Kč
    496 Kč
    bez DPH
    ks
    Číslo produktu:02.00364
    Stav produktu:Nové
    Výrobce:TRW
    Číslo výrobce:DF4164
    Hlídat cenu / dostupnost
    Kompletní specifikace

    Informace o autodílu: 
    Výrobce: TRW

    Montovací strana: přední náprava - oboustranná

    Typ brzdového kotouče  větráno
    Vnější průměr 
    (v mm)  280
    Síla kotouče 
    (v mm)  24

    Výška (v mm) 44

    Centrovací průměr (v mm)  61    

    Ráfek  5 -díra

    Minimální tlouštka (v mm)  21.8
     Číslo dílu: DF4164

    OE:
    RENAULT 7701205843
    RENAULT 7700802231
    RENAULT 7700830283
    RENAULT 7701204305
    RENAULT 7701205231
    RENAULT 7703004176
    RENAULT 7701206198
    RENAULT 7703004128

     

    Značka Model Typ od - do KW HP Kód motoru Karoserie
    RENAULT ESPACE III (JE0_) 1.9 dTi (JE0M) 02-1999 - 10-2002 72 98 F9Q 722 velkoprostorová limuzína
    RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 09-2001 - 10-2002 102 139 F4R 700, F4R 701 velkoprostorová limuzína
    RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02) 10-1998 - 10-2002 103 140 F4R 700, F4R 701 velkoprostorová limuzína
    RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 (JE0A) 11-1996 - 10-2000 84 114 F3R 728, F3R 729, F3R 742, F3R 768, F3R 769 velkoprostorová limuzína
    RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 12V TD (JE0E, JE0H, JE0P) 11-1996 - 10-2000 83 113 G8T 760, G8T 714, G8T 716 velkoprostorová limuzína
    RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 D 11-1997 - 01-2000 84 114 G8T 716 velkoprostorová limuzína
    RENAULT ESPACE III (JE0_) 3.0 (JE0D) 11-1996 - 10-1998 123 167 Z7X 775 velkoprostorová limuzína
    RENAULT LAGUNA Grandtour (K56_) 1.8 16V (K563, K564) 04-1998 - 03-2001 88 120 F4P 760 kombík
    RENAULT LAGUNA Grandtour (K56_) 2.0 16V (A56A/B) 09-1999 - 03-2001 103 140 F4R 780 kombík
    RENAULT LAGUNA Grandtour (K56_) 2.0 16V (K56D/M) 09-1995 - 03-2001 102 139 N7Q 700, N7Q 704 kombík
    RENAULT LAGUNA Grandtour (K56_) 2.2 dT (K569) 03-1996 - 03-2001 83 113 G8T 760 kombík
    RENAULT LAGUNA Grandtour (K56_) 3.0 24V (K56V) 03-1997 - 03-2001 140 190 L7X 700, L7X 701 kombík
    RENAULT LAGUNA Grandtour (K56_) 3.0 (K56R, K565) 02-1996 - 03-2001 123 167 Z7X 765 kombík
    RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564) 04-1998 - 03-2001 88 120 F4P 760 Sikma zadni cast
    RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dTi (B56J) 10-1997 - 03-2001 72 98 F9Q 710, F9Q 716, F9Q 717 Sikma zadni cast
    RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 11-1993 - 03-2001 70 95 Sikma zadni cast
    RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 09-1999 - 02-2001 102 139 F4R 780 Sikma zadni cast
    RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 06-1995 - 02-2001 103 140 N7Q 700, N7Q 704 Sikma zadni cast
    RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 03-1999 - 03-2001 80 109 F3R 611 Sikma zadni cast
    RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (B56D/M) 06-1995 - 03-2001 102 139 N7Q 700, N7Q 704 Sikma zadni cast
    RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.2 dT (B569) 03-1996 - 03-2001 83 113 G8T 760 Sikma zadni cast
    RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 24V (B56V) 03-1997 - 03-2001 140 190 L7X 700, L7X 701 Sikma zadni cast
    RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 (B56E/R, B565) 11-1993 - 03-2001 123 167 Z7X 760, Z7X 765 Sikma zadni cast
    RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.5 dT (B548) 12-1992 - 07-1996 83 113 S8U 762, S8U 763 Sikma zadni cast
    RENAULT SAFRANE I (B54_) 3.0 V6 4x4 (B54B, B544) 12-1992 - 07-1996 123 167 Z7X 721, Z7X 722, Z7X 723 Sikma zadni cast
    RENAULT SAFRANE I (B54_) 3.0 V6 (B54B, B544) 12-1992 - 07-1996 123 167 Z7X 721, Z7X 722, Z7X 723 Sikma zadni cast
    RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.0 16V (B54L) 07-1996 - 12-2000 100 136 N7Q 710, N7Q 711 Sikma zadni cast
    RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.2 dT (B54G) 07-1996 - 12-2000 83 113 G8T 740 Sikma zadni cast
    RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.5 20V (B54F) 07-1996 - 12-2000 121 165 N7U 700, N7U 701 Sikma zadni cast
    RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.9 24V (B54N) 03-1999 - 12-2000 140 190 L7X 713 Sikma zadni cast
    RENAULT SAFRANE II (B54_) 3.0 V6 07-1996 - 12-2000 123 167 Z7X 755 Sikma zadni cast
    RENAULT SCÉNIC I (JA0/1_) 1.9 dCi RX4 11-2000 - 08-2003 75 102 F9Q 740 velkoprostorová limuzína
    RENAULT SCÉNIC I (JA0/1_) 2.0 16V RX4 06-2000 - 08-2003 102 139 F4R 744, F4R 746 velkoprostorová limuzína

    Pokud si nejste jisti, zda náhradní díl pasuje do Vašeho auta, pošlete nám dotaz s údaji o vozidle, VIN a my Vám to prověříme.

    Zboží zařazeno v kategoriích
    Nepropásněte novinky, akce a slevy!
    Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

    O společnosti

    Rebakauf s.r.o.
    Primátorská 296/38

    180 00 Praha
    Česká republika
    IČ: 24798339
    DIČ: CZ24798339
    Zapsaná v Obchodním rejstříku.
    Vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 175211

    Kde nás najdete

    VýprodejeAutodílů.eu
    Pravdova 259
    Sušice, 34201

     
     
    Kontakty
    VýprodejeAutodílů.eu
    VýprodejeAutodílů.eu
    (Po-Pá, 9-16 hod.)
    Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz