Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
06.09.2022
Na e-shopu můžete platit kartou!!!!
Díky platební bráně ComGate nyní můžete jakékoli zboží v našem e-shopu jednoduše platit kartou. Platební brána ComGate je jedním z nejvýznamnějších hr... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

 

NajduZboží.cz

  1. Úvod
  2. Brzdový systém
  3. Brzdové destičky
  4. Přední brzdové destičky FORD ESCORT V , VI , VII , ORION III

Přední brzdové destičky FORD ESCORT V , VI , VII , ORION III

    Přední brzdové destičky FORD ESCORT V , VI , VII , ORION III
    1 245 Kč
    - 81 %
    Přední brzdové destičky FORD ESCORT V , VI , VII , ORION III

    FERODO FCP617S FORD 1015598 FORD 1048309 FORD 1130751 FORD 5025948 FORD 5026661 FORD 5027604 FORD 5028176 FORD 6180371 FORD 6500952 FORD 6500953 FORD 6500954 FORD 6704271 FORD 6962492 FORD 7075049 FORD 7075050 FORD 91AB2K021BB FORD 91AB2K0

    Informace o autodílu: Výrobce: FERODO RACING High Performance Montovací strana: přední náprava - oboustranná uzaviraci vystrazny kontakt    bez vystra... celý popis
    Dostupnost
    skladem 29 sada
    Doba dodání
    Zboží Vám můžeme doručit již 06.12.2022 do 18:00. Stačí, když zboží objednáte nejpozději do zítra do 24:00
    240 Kč
    198 Kč
    bez DPH
    sada
    Číslo produktu:01.00435
    Stav produktu:Nové
    Výrobce:FERODO
    Číslo výrobce:FCP617S
    Hlídat cenu / dostupnost
    Kompletní specifikace

    Informace o autodílu: 
    Výrobce: FERODO RACING High Performance

    Montovací strana: přední náprava - oboustranná

    uzaviraci vystrazny kontakt    bez vystrazneho uzaviraciho kontaktu
    tloustka/sila( v mm)   
     18.00
    Sirka v mm   
     130.80
    vyska ( v mm )   
     57.40
    brzdovy system    
    Bendix

    Pro vozy: do roku výroby -6/1997

    Číslo dílu: FCP617S

    OE:
    FORD 1015598 
    FORD 1048309 
    FORD 1130751 
    FORD 5025948 
    FORD 5026661 
    FORD 5027604 
    FORD 5028176 
    FORD 6180371 
    FORD 6500952 
    FORD 6500953 
    FORD 6500954 
    FORD 6704271 
    FORD 6962492 
    FORD 7075049 
    FORD 7075050 
    FORD 91AB2K021BB 
    FORD 91AB2K021JA

    Značka Model Typ od - do KW HP Kód motoru Karoserie
    FORD ESCORT '91 Express (AVL) 1.3 07-1990 - 12-1994 46 63 JBD karoserie 
    FORD ESCORT '91 Express (AVL) 1.4 07-1990 - 12-1994 52 71 F6F, F6G karoserie 
    FORD ESCORT '91 Express (AVL) 1.8 D 07-1990 - 12-1994 44 60 RTH karoserie 
    FORD ESCORT '95 karoserie (AVL) 1.4 01-1995 - 54 73 F4B karoserie 
    FORD ESCORT '95 karoserie (AVL) 1.8 D 01-1995 - 44 60 RTF, RTH karoserie 
    FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.6 16V 10-1998 - 07-2000 66 90 L1E Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.8 TD 10-1998 - 07-2000 66 90 RFD, RFK Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) 1.8 TD 02-1999 - 07-2000 66 90 RFD, RFK kombík 
    FORD ESCORT V (GAL) 1.3 07-1990 - 09-1992 44 60 J6A, J4B Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT V (GAL) 1.4 07-1990 - 09-1992 52 71 F6F, F6G Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT V (GAL) 1.6 07-1990 - 12-1992 77 105 LJF Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT V (GAL) 1.6 07-1990 - 08-1992 66 90 LUJ, LUK Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT V (GAL) 1.8 16V XR3i 02-1992 - 12-1992 77 105 RDA Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT V (GAL) 1.8 D 07-1990 - 12-1992 44 60 RTE, RTF, RTH Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT VI (GAL) 1.3 09-1992 - 01-1995 44 60 J6A, J4B Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT VI (GAL) 1.4 01-1994 - 01-1995 55 75 FUH, F4B Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT VI (GAL) 1.4 09-1992 - 01-1995 52 71 F6F, F6G Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT VI (GAL) 1.6 i 16V 09-1992 - 01-1995 66 90 L1E Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT VI (GAL) 1.6 i 16V 01-1994 - 01-1995 65 88 L1H Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT VI (GAL) 1.8 D 09-1992 - 01-1995 44 60 RTE, RTF, RTH Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT VI (GAL) 1.8 i 16V 09-1992 - 01-1995 77 105 RDA Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT VI (GAL) 1.8 TD 02-1993 - 01-1995 66 90 RFD, RFK, RFS Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT VI (GAL) 1.8 XR3i 16V 4x4 08-1993 - 01-1995 77 105 RDA Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) 1.3 01-1995 - 10-1998 44 60 J6A, J4B Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) 1.4 01-1995 - 10-1998 55 75 F4B Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 01-1995 - 10-1998 66 90 L1E Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 4x4 01-1995 - 10-1998 66 90 L1E Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) 1.6 i 16V 01-1995 - 08-1995 65 88 L1H Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V 01-1995 - 08-1995 77 105 RDA Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V 01-1995 - 10-1998 85 115 RKC Sikma zadni cast
    FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) 1.8 D 01-1995 - 12-1996 44 60 RTE, RTF, RTH Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) 1.8 TD 01-1995 - 10-1998 66 90 RFD, RFK Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) 1.8 Turbo D 12-1995 - 10-1998 51 70 RVA Sikma zadni cast 
    FORD ESCORT VII Kabriolet (ALL) 1.4 02-1995 - 08-1998 55 75 F4B Kabriolet 
    FORD ESCORT VII Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 02-1995 - 09-1999 66 90 L1E Kabriolet 
    FORD ESCORT VII Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 02-1995 - 12-1996 65 88 L1H Kabriolet 
    FORD ESCORT VII Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 02-1995 - 08-2000 96 130 RQB Kabriolet 
    FORD ESCORT VII Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 10-1995 - 08-1998 85 115 RKC Kabriolet 
    FORD ESCORT VII Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 02-1995 - 08-1998 77 105 RDA Kabriolet 
    FORD ESCORT VII Kabriolet (ALL) 1.8 TD 09-1995 - 08-1998 66 90 RFD, RFK Kabriolet 
    FORD ESCORT VII Kabriolet (ALL) 1.8 Turbo D 10-1996 - 08-1999 51 70 RVA Kabriolet 
    FORD ESCORT VII kombík (GAL, ANL) 1.3 01-1995 - 10-1998 44 60 J6A, J4B kombík 
    FORD ESCORT VII kombík (GAL, ANL) 1.4 01-1995 - 02-1999 55 75 FUH, F4B kombík 
    FORD ESCORT VII kombík (GAL, ANL) 1.6 16V 01-1995 - 02-1999 66 90 L1E kombík 
    FORD ESCORT VII kombík (GAL, ANL) 1.6 i 16V 01-1995 - 08-1995 65 88 L1H kombík 
    FORD ESCORT VII kombík (GAL, ANL) 1.8 16V 01-1995 - 02-1999 85 115 RKC kombík 
    FORD ESCORT VII kombík (GAL, ANL) 1.8 16V 01-1995 - 08-1995 77 105 RDA kombík 
    FORD ESCORT VII kombík (GAL, ANL) 1.8 D 01-1995 - 02-1999 44 60 RTE, RTF, RTH kombík 
    FORD ESCORT VII kombík (GAL, ANL) 1.8 TD 01-1995 - 02-1999 66 90 RFD, RFK kombík 
    FORD ESCORT VII kombík (GAL, ANL) 1.8 Turbo D 12-1995 - 02-1999 51 70 RVA kombík 
    FORD ESCORT VII limuzína (GAL, AFL) 1.3 01-1995 - 02-1999 44 60 J6A, J4B limuzína 
    FORD ESCORT VII limuzína (GAL, AFL) 1.4 01-1995 - 02-1999 55 75 FUH, F4B limuzína 
    FORD ESCORT VII limuzína (GAL, AFL) 1.6 i 16V 01-1995 - 02-1999 66 90 L1E, L1K limuzína 
    FORD ESCORT VII limuzína (GAL, AFL) 1.6 i 16V 01-1995 - 08-1995 65 88 L1H limuzína 
    FORD ESCORT VII limuzína (GAL, AFL) 1.8 16V 01-1995 - 08-1995 77 105 RDA limuzína 
    FORD ESCORT VII limuzína (GAL, AFL) 1.8 16V 01-1995 - 02-1999 85 115 RKC limuzína 
    FORD ESCORT VII limuzína (GAL, AFL) 1.8 D 01-1995 - 12-1996 44 60 RTE, RTF, RTH limuzína 
    FORD ESCORT VII limuzína (GAL, AFL) 1.8 TD 01-1995 - 10-1998 66 90 RFD, RFK limuzína 
    FORD ESCORT VII limuzína (GAL, AFL) 1.8 Turbo D 12-1995 - 02-1999 51 70 RVA limuzína 
    FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.4 12-1992 - 04-1994 52 71 F6F, F6G Kabriolet 
    FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.4 i 07-1993 - 01-1995 55 75 F4B Kabriolet 
    FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 12-1992 - 01-1995 66 90 L1E Kabriolet 
    FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.6 i 16V 02-1994 - 01-1995 65 88 L1H Kabriolet 
    FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 12-1992 - 01-1995 77 105 RDA Kabriolet 
    FORD ESCORT VI kombík (GAL) 1.3 09-1992 - 01-1995 44 60 J6A, J4B kombík 
    FORD ESCORT VI kombík (GAL) 1.4 09-1992 - 01-1994 52 71 F6F, F6G kombík 
    FORD ESCORT VI kombík (GAL) 1.4 01-1994 - 01-1995 55 75 FUH, F4B kombík 
    FORD ESCORT VI kombík (GAL) 1.6 i 16V 01-1994 - 01-1995 65 88 L1H kombík 
    FORD ESCORT VI kombík (GAL) 1.6 i 16V 09-1992 - 01-1995 66 90 L1E kombík 
    FORD ESCORT VI kombík (GAL) 1.8 D 09-1992 - 01-1995 44 60 RTH kombík 
    FORD ESCORT VI kombík (GAL) 1.8 i 16V 02-1993 - 01-1995 96 130 RQB kombík 
    FORD ESCORT VI kombík (GAL) 1.8 i 16V 01-1993 - 01-1995 77 105 RDA kombík 
    FORD ESCORT VI kombík (GAL) 1.8 TD 02-1993 - 01-1995 66 90 RFD, RFK kombík 
    FORD ESCORT VI limuzína (GAL) 1.3 08-1993 - 01-1995 44 60 J6A, J4B limuzína 
    FORD ESCORT VI limuzína (GAL) 1.4 08-1993 - 01-1995 55 75 FUH, F4B limuzína 
    FORD ESCORT VI limuzína (GAL) 1.4 08-1993 - 04-1994 52 71 F6F, F6G limuzína 
    FORD ESCORT VI limuzína (GAL) 1.6 i 16V 01-1994 - 01-1995 65 88 L1H limuzína 
    FORD ESCORT VI limuzína (GAL) 1.6 i 16V 08-1993 - 01-1995 66 90 L1E, L1K limuzína 
    FORD ESCORT VI limuzína (GAL) 1.8 D 08-1993 - 01-1995 44 60 RTE, RTF, RTH limuzína 
    FORD ESCORT VI limuzína (GAL) 1.8 i 16V 08-1993 - 01-1995 77 105 RDA limuzína 
    FORD ESCORT VI limuzína (GAL) 1.8 TD 08-1993 - 01-1995 66 90 RFD, RFK limuzína 
    FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.4 07-1990 - 12-1992 52 71 F6F, F6G Kabriolet 
    FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.6 07-1990 - 12-1992 77 105 LJF Kabriolet 
    FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 02-1992 - 12-1992 77 105 RDA Kabriolet 
    FORD ESCORT V kombík (GAL, AVL) 1.3 09-1991 - 09-1992 44 60 J6A, J4B kombík 
    FORD ESCORT V kombík (GAL, AVL) 1.4 07-1990 - 09-1992 52 71 F6F, F6G kombík 
    FORD ESCORT V kombík (GAL, AVL) 1.6 07-1990 - 09-1992 77 105 LJF kombík 
    FORD ESCORT V kombík (GAL, AVL) 1.6 07-1990 - 08-1992 66 90 LUJ, LUK kombík 
    FORD ESCORT V kombík (GAL, AVL) 1.8 16V 02-1992 - 12-1992 77 105 RDA kombík 
    FORD ESCORT V kombík (GAL, AVL) 1.8 D 07-1990 - 12-1992 44 60 RTE, RTF, RTH kombík 
    FORD ORION III (GAL) 1.3 07-1990 - 12-1993 44 60 J6A, J4B limuzína 
    FORD ORION III (GAL) 1.4 07-1990 - 12-1993 52 71 F6F, F6G limuzína 
    FORD ORION III (GAL) 1.4 07-1990 - 12-1993 54 73 FUH limuzína 
    FORD ORION III (GAL) 1.6 07-1990 - 12-1992 66 90 LUJ, LUK limuzína 
    FORD ORION III (GAL) 1.6 i 07-1990 - 09-1992 77 105 LJF limuzína 
    FORD ORION III (GAL) 1.6 i 16V 07-1992 - 12-1993 66 90 L1E, L1K limuzína 
    FORD ORION III (GAL) 1.8 D 11-1990 - 12-1993 44 60 RTE, RTF, RTH limuzína 
    FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V 02-1992 - 12-1993 77 105 RDA limuzína 
    FORD ORION III (GAL) 1.8 TD 03-1992 - 12-1993 66 90 RFD, RFK limuzína

    Pokud si nejste jisti, zda náhradní díl pasuje do Vašeho auta, pošlete nám dotaz s údaji o vozidle, VIN a my Vám to prověříme.

    Zboží zařazeno v kategoriích
    Nepropásněte novinky, akce a slevy!
    Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

    O společnosti

    Rebakauf s.r.o.
    Primátorská 296/38

    180 00 Praha
    Česká republika
    IČ: 24798339
    DIČ: CZ24798339
    Zapsaná v Obchodním rejstříku.
    Vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 175211

    Kde nás najdete

    VýprodejeAutodílů.eu
    Pravdova 259
    Sušice, 34201

     
     
    Kontakty
    VýprodejeAutodílů.eu
    VýprodejeAutodílů.eu
    (Po-Pá, 9-16 hod.)
    Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz