Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
06.09.2022
Na e-shopu můžete platit kartou!!!!
Díky platební bráně ComGate nyní můžete jakékoli zboží v našem e-shopu jednoduše platit kartou. Platební brána ComGate je jedním z nejvýznamnějších hr... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

 

NajduZboží.cz

  1. Úvod
  2. Brzdový systém
  3. Brzdové destičky
  4. Přední brzdové destičky OPEL MONZA A , OMEGA A , SENATOR A , B

Přední brzdové destičky OPEL MONZA A , OMEGA A , SENATOR A , B

    Přední brzdové destičky OPEL MONZA A , OMEGA A , SENATOR A , B
    850 Kč
    - 76 %
    Přední brzdové destičky OPEL MONZA A , OMEGA A , SENATOR A , B

    OPEL 1605612 OPEL 1605681 OPEL 1605760 OPEL 1605790 OPEL 90271993 OPEL 90348210 OPEL 90398761 JURID 571392J

    Obecné informace od výrobce: Výrobce: JURID Sirka v mm 111.90vyska ( v mm ) 59.90tloustka/sila( v mm) 17.80uzaviraci vystrazny kontakt pro uzaviraci v... celý popis
    Dostupnost
    skladem 4 sada
    Doba dodání
    Zboží Vám můžeme doručit již zítra do 18:00. Stačí, když zboží objednáte nejpozději dnes do 11:00
    200 Kč
    165 Kč
    bez DPH
    sada
    Číslo produktu:01.00005
    Stav produktu:Nové
    Výrobce:JURID
    Číslo výrobce:571392J
    Hlídat cenu / dostupnost
    Kompletní specifikace

    Obecné informace od výrobce: 
    Výrobce: JURID Sirka v mm 111.90
    vyska ( v mm ) 59.90
    tloustka/sila( v mm) 17.80
    uzaviraci vystrazny kontakt pro uzaviraci vystrazny ukazatel
    uzaviraci vystrazny kontakt bez vystrazneho uzaviraciho kontaktu
    brzdovy system ATE
    montovací strana: přední nápravaSkladové číslo: 01.00005
    Číslo výrobce: 571392J-AS
    OE kód:

    OPEL 1605612
    OPEL 1605681
    OPEL 1605760
    OPEL 1605790
    OPEL 90271993
    OPEL 90348210
    OPEL 90398761

    Značka Model Typ od - do KW HP Kód motoru Karoserie
    OPEL MONZA A (22_) 2.0 E 03-1983 - 10-1984 85 115 H 20 E kupé 
    OPEL MONZA A (22_) 2.2 E 11-1984 - 08-1986 85 115 22 E kupé 
    OPEL MONZA A (22_) 2.5 E 05-1981 - 08-1986 100 136 H 25 E kupé 
    OPEL MONZA A (22_) 2.5 E 06-1984 - 08-1986 103 140 25 E kupé 
    OPEL MONZA A (22_) 3.0 GSE 09-1985 - 08-1986 115 156 C 30 LE kupé 
    OPEL MONZA A (22_) 3.0 GSE 02-1978 - 08-1986 132 180 30 E kupé 
    OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 3.0 (3000) 03-1987 - 12-1987 115 156 C 30 LE limuzína 
    OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 3.0 (3000) 03-1987 - 09-1990 130 177 30 NE limuzína 
    OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 3.0 (3000) KAT 03-1988 - 03-1994 130 177 C 30 NE limuzína 
    OPEL OMEGA A kombík (66_, 67_) 3.0 03-1987 - 09-1990 130 177 30 NE kombík 
    OPEL OMEGA A kombík (66_, 67_) 3.0 03-1987 - 03-1994 115 156 C 30 LE kombík 
    OPEL OMEGA A kombík (66_, 67_) 3.0 KAT 03-1987 - 03-1994 130 177 C 30 NE kombík 
    OPEL SENATOR A (29_) 2.0 E 03-1983 - 10-1984 85 115 H 20 E limuzína 
    OPEL SENATOR A (29_) 2.2 E 11-1984 - 08-1987 85 115 22 E limuzína 
    OPEL SENATOR A (29_) 2.2 TD 11-1984 - 08-1987 63 86 23 TD limuzína 
    OPEL SENATOR A (29_) 2.5 05-1978 - 12-1980 85 115 25 S limuzína 
    OPEL SENATOR A (29_) 2.5 E 09-1984 - 08-1987 103 140 25 E limuzína 
    OPEL SENATOR A (29_) 2.5 E 01-1983 - 08-1984 100 136 H 25 E limuzína 
    OPEL SENATOR A (29_) 3.0 09-1985 - 08-1987 115 156 C 30 LE limuzína 
    OPEL SENATOR A (29_) 3.0 04-1978 - 07-1982 110 150 30 H limuzína 
    OPEL SENATOR A (29_) 3.0 E 02-1978 - 12-1986 132 180 30 E limuzína 
    OPEL SENATOR B (29_) 2.5 i 09-1990 - 09-1993 103 140 25 NE limuzína 
    OPEL SENATOR B (29_) 2.6 i 09-1990 - 09-1993 110 150 C 26 NE limuzína 
    OPEL SENATOR B (29_) 3.0 01-1988 - 09-1990 130 177 30 NE limuzína 
    OPEL SENATOR B (29_) 3.0 09-1987 - 09-1993 115 156 C 30 LE limuzína 
    OPEL SENATOR B (29_) 3.0 i KAT 01-1988 - 09-1993 130 177 C 30 NE limuzína

    Pokud si nejste jisti, zda náhradní díl pasuje do Vašeho auta, pošlete nám dotaz s údaji o vozidle, VIN a my Vám to prověříme.

    Zboží zařazeno v kategoriích
    Nepropásněte novinky, akce a slevy!
    Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

    O společnosti

    Rebakauf s.r.o.
    Primátorská 296/38

    180 00 Praha
    Česká republika
    IČ: 24798339
    DIČ: CZ24798339
    Zapsaná v Obchodním rejstříku.
    Vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 175211

    Kde nás najdete

    VýprodejeAutodílů.eu
    Pravdova 259
    Sušice, 34201

     
     
    Kontakty
    VýprodejeAutodílů.eu
    VýprodejeAutodílů.eu
    (Po-Pá, 9-16 hod.)
    Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz