Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
06.09.2022
Na e-shopu můžete platit kartou!!!!
Díky platební bráně ComGate nyní můžete jakékoli zboží v našem e-shopu jednoduše platit kartou. Platební brána ComGate je jedním z nejvýznamnějších hr... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

 

NajduZboží.cz

  1. Úvod
  2. Podvozek, řízení, nápravy
  3. Tlumiče pérování
  4. Zadní tlumič pérování OPEL OMEGA SENATOR VECTRA

Zadní tlumič pérování OPEL OMEGA SENATOR VECTRA

OPEL 22024205 OPEL 22081177 OPEL 22081231 OPEL 426218 OPEL 436002 OPEL 436003 OPEL 436012 OPEL 436013 OPEL 436014 OPEL 436015 OPEL 436017 OPEL 436019 OPEL 436021 OPEL 436024 OPEL 436025 OPEL 436029 OPEL 436057 OPEL 436058 OPEL 436059 OPEL 436061

Výrobce: KYB   Katalogové číslo dílu: 343216   Parametry:Montovací strana: zadní náprava – oboustrannáTyp tlumiče: plyno-olejový tlumič   Určeno pro v... celý popis
Dostupnost
skladem 1 ks
Doba dodání
Zboží Vám můžeme doručit již zítra do 18:00. Stačí, když zboží objednáte nejpozději dnes do 11:00
Doporučená cena
2 034 Kč
Ušetříte
1 424 Kč
610 Kč
504 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:09.00833
EAN kód:4909500007327
Stav produktu:Nové
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Výrobce: KYB

 

Katalogové číslo dílu: 343216

 

Parametry:
Montovací strana: zadní náprava – oboustranná
Typ tlumiče: plyno-olejový tlumič

 

Určeno pro vozy:
Opel OMEGA A 9/1986-8/1994 - 1.8 , 1.8 N , 1.8 S , 2.0 , 2.0 i , 2.3 D , 2.3 TD , 2.3 TD Interc. , 2.4 i , 2.6 i , 3.0 24V , 3.0 24V Evolution500 , 3.0 ,
Opel OMEGA B 8/1994-9/1999 - 2.0 , 2.0 16V , 2.0 DTI 16V , 2.2 16V , 2.2 DTI 16V , 2.5 DTI , 2.5 TD , 2.5 V6 , 2.6 V6 , 3.0 V6 , 3.2 V6
Opel OMEGA B 10/1999-2003 - 2.0 , 2.0 16V , 2.0 DTI 16V , 2.2 16V , 2.2 DTI 16V , 2.5 DTI , 2.5 TD , 2.5 V6 , 2.6 V6 , 3.0 V6 , 3.2 V6
Opel SENATOR B 1988-1994 - 2.5 i , 2.6 i , 3.0 , 3.0 24V , 3.0 i Cat
Opel VECTRA A 9/1988-9/1992 - 1.8 S 4x4 , 2000 16V 4x4 , 2000/GT 16V , 2000/GT 16V Cat , 2000/GT 16V Cat 4x4 , 2.0 i 16V 4x4 , 2.0 i 4x4 , 2.0 i Cat 4x4 , 2.0 i Turbo 4x4
Opel VECTRA A 9/1992-9/1995 - 1.8 S 4x4 , 2000 16V 4x4 , 2000/GT 16V , 2000/GT 16V Cat , 2000/GT 16V Cat 4x4 , 2.0 i 16V 4x4 , 2.0 i 4x4 , 2.0 i Cat 4x4 , 2.0 i Turbo 4x4

 

OE číslo:
OPEL 22024205
OPEL 22081177
OPEL 22081231
OPEL 426218
OPEL 436002
OPEL 436003
OPEL 436012
OPEL 436013
OPEL 436014
OPEL 436015
OPEL 436017
OPEL 436019
OPEL 436021
OPEL 436024
OPEL 436025
OPEL 436029
OPEL 436057
OPEL 436058
OPEL 436059
OPEL 436061
OPEL 436062
OPEL 436063
OPEL 436073
OPEL 436088
OPEL 436097
OPEL 436098
OPEL 436099
OPEL 436100
OPEL 436104
OPEL 436105
OPEL 436145
OPEL 436147
OPEL 436148
OPEL 436161
OPEL 436162
OPEL 436163
OPEL 436165
OPEL 436209
OPEL 436221
OPEL 436225
OPEL 436227
OPEL 436231
OPEL 436239
OPEL 436243
OPEL 436272
OPEL 436273
OPEL 436275
OPEL 436557
OPEL 436558
OPEL 436559
OPEL 436560
OPEL 436563
OPEL 436568
OPEL 436581
OPEL 436582
OPEL 436583
OPEL 436587
OPEL 436592
OPEL 436593
OPEL 436599
OPEL 72080190
OPEL 72081117
OPEL 72118763
OPEL 72118766
OPEL 72118768
OPEL 72118772
OPEL 72118777
OPEL 72118784
OPEL 72118786
OPEL 72118797
OPEL 72119032
OPEL 72119033
OPEL 72119034
OPEL 72119083
OPEL 72119084
OPEL 72119085
OPEL 72119086
OPEL 9004323
OPEL 9004324
OPEL 9004343
OPEL 9004366
OPEL 90223733
OPEL 90223735
OPEL 90268695
OPEL 90271096
OPEL 90271097
OPEL 90271098
OPEL 90271099
OPEL 90271102
OPEL 90272911
OPEL 90288138
OPEL 90295311
OPEL 90295385
OPEL 90297713
OPEL 90297919
OPEL 90297920
OPEL 90297923
OPEL 90304471
OPEL 90335774
OPEL 90335775
OPEL 90342270
OPEL 90348397
OPEL 90348401
OPEL 90348402
OPEL 90349893
OPEL 90349894
OPEL 90350737
OPEL 90350738
OPEL 90350741
OPEL 90350742
OPEL 90350743
OPEL 90350744
OPEL 90369301
OPEL 90369823
OPEL 90372057
OPEL 90372072
OPEL 90373563
OPEL 90374181
OPEL 90374185
OPEL 90393102
OPEL 90398215
OPEL 90421763
OPEL 90421766
OPEL 90421770
OPEL 90421787
OPEL 90421788
OPEL 90442879
OPEL 90442885
OPEL 90442890
OPEL 90447366
OPEL 90447384
OPEL 90447387
OPEL 90447389
OPEL 90447391
OPEL 90447392
OPEL 90473315
OPEL 90496045
OPEL 90496520
OPEL 90511768
OPEL 90511769
OPEL 90512746
OPEL 90512750
OPEL 90542942
OPEL 90575401
OPEL 9127834

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

O společnosti

Rebakauf s.r.o.
Primátorská 296/38

180 00 Praha
Česká republika
IČ: 24798339
DIČ: CZ24798339
Zapsaná v Obchodním rejstříku.
Vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 175211

Kde nás najdete

VýprodejeAutodílů.eu
Pravdova 259
Sušice, 34201

 
 
Kontakty
VýprodejeAutodílů.eu
VýprodejeAutodílů.eu
(Po-Pá, 9-16 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz